Monthly Archives: Şubat 2015

Duyguların Karmaşası

Herkes kendi yaşantısı boyunca inişli çıkışlı duygular arasında gidip gelir. Bu durumun varlık ya da yoklukla alakası vardır ancak herkes sabit duygularla yaşamını tamamlamaz. Muhakkak üzgün mutlu ya da bu… Read more »

Tarifsiz Zevkin Şifreleri

Yaşanan ilişkilerin mutluluk anahtarı çiftlerin birbiri ile uyumu ve birbirlerine olan bakış açılarıdır. Sekste en doyumsuz zevklere ulaşmanın anahtarı bu iki önemli şeyden sonra gelir. İlk önce uyum ve bakış açılarını… Read more »

Doğru Partneri Bulmak

En iyi ve en kaliteli seksi yaşayabilmek için yapacağınız tercihler her zaman sizler için doğru seçim olmayabilir. Zira deneyim sahibi ve bir çok kişi ile birlikteliği olan kimseler bu konuda… Read more »

Mutlu Seks

Seksin verdiği mutluluğu yaşamak ülkemizde biraz sıkıntılı ve problemlidir. Olgunluğa erişmiş ve cinsel ilişkiyi arzulu bir şekilde isteyenler istediklerini alabilmek için beklemek zorundadırlar. Belirli baskılar ve insanların bakış açısı bu… Read more »

Travesti İlişkilerini Anlamak

Bilinç altına yerleşen ve sebepsiz gibi görünen davranışların sebeplerini anlamaya çalışmak gerekir. Anlık bir reflex gibi görünseler bile muhakkak bir sebebe dayanan cinsel dürtüler yıllardır araştırılmakta ve en yeni bilgiler… Read more »

Elit Kişilik Olabilmek

Elit yani seçkin insanlar neredeyse herkes tarafından gıptayla bakılan kişilerdir.  Kendine güvenen bakım ve hijyenine dikkat eden bulundukları atmosfere ayak uydurabilen ve sosyallik konusunda sıkıntı yaşamayan seçkin olmayı başaran kişilerdir. Aynı… Read more »