Monthly Archives: Ekim 2015

Travestiler ile sevişirken edepsizce konuşun!

Travesti partnerinizle seks konuşmak sadece yakınlığınızı artırmaz. Aynı zamanda cinsel ilişki seviyenizi de geliştirir. Onunla kavga etmeden de konuşmanın ve isteklerinizi anlatmanın yolu var. Travesti partnerinizle cinsel ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz… Read more »

Sevişirken 5 duyunuzuda harekete geçirin !

Uzmanlara göre eğer sevişme sırasında tüm duyularınızı harekete geçirirseniz, hem sizin hem de travesti partnerinizin aldığı zevk daha da artar. Nasıl mı? Duyularımız, dışardan gelen uyarıları beyinde bulunan limbik sisteme… Read more »

Stresinizi travestilerle atlatın

Stres, seksi öldüren şeyler sıralamasında en başta geliyor. travestiler, erkeklerden daha çok stres yaşıyorlar. Özellikle bütün gün çalıştıktan sonra eve geldiğinde ev işleriyle ilgilenen, çocuklarla uğraşan kadınların yükleri ve dolayısıyla… Read more »

Seksi Gerçekler : Travestiler

1- Orgazm aşık yapar mı? Orgazm sırasında, her iki cinsiyet tarafından salgılanan “oxytocin” hormonu (orgazma ulaşmada etkili olan bir hormon) ile aşık olmak hem kadın hem de erkek için yüksek… Read more »

Mutluluk Travestiyle Seksle Geliyor

Şimdi anladınız mı, paralı adamlarla evlenip mutsuz olan kadınları ya da “para kazanacağım” diye gecesini gündüzüne katıp bir türlü tatmin olamayan insanların neden muzdarip olduklarını… Bu durumda ilişkileri sınıflara ayıracak… Read more »