Monthly Archives: Ocak 2016

Zevk yolculuğu

Bazı olumsuz düşüncelerden sıyrılıp kendinizi yatakta özgür bırakarak ve doğru taktikler kullanarak mucizeler gerçekleştirebilirsiniz. Doyumsuz bir gece için ilk koşul kafanızdaki lüzumsuz düşüncelerden kurutulup kendinizi seks moduna hazırlamaktır. Bunun için… Read more »

Yatakta işler yolunda gitmezse…

Yatakta eskisi kadar zevk almadığınız halde, işlerin düzelmesini beklemek durumu daha da bozabilir. Peki, yakın arkadaşlarınıza bile açılamadığınız bir konuda kimden yardım isteyebilirsiniz? İşte uzmanların cevapları. SEKS SIRADANLAŞINCA HEYECANI KİM… Read more »

Seksi hissetmek için bunları yiyin!

Bazı besinleri tüketerek ruh durumunuzu iyileştirebileceğinizi; isterseniz daha seksi bir travesti hissedebileceğinizi veya daha girişken olabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha sakin hissetmek için: Yanında protein (et, süt, peynir, yumurta vs) olmadan… Read more »

En Çok Merak Edilen Travesti Seks Soruları!

Aynı anda orgazm olmanın sırları, en doğru pozisyonlar ve en çok merak edilen bir çok sorunun cevabı bu yazımızda… Mükemmel bir Seks için beş duyunuzu kullanın! Böylece sevgilinizi baştan çıkarabilirsiniz…. Read more »

Travestilerle İdeal Seks Nasıl Olur?

Travesti ve erkek arasındaki farklılık cinsellikte de karşımıza çıkıyor. İkisinin de kafasında “ideal seks” konusunda çok değişik düşünceler var. Erkek sadece fiziksel boşalım düşlerken, travesti duygusal tatmin peşinde de koşuyor! Bir travesti “kendi… Read more »