Monthly Archives: Nisan 2016

Travestilerle Seks Mi Aşk Mı?

Kendinize bir sorun bakalım: Seks ve sevgi birbirinden ayrı düşünülebilir mi? Aslında düşünülebilir. Filmlerde ve romanlarda bu tür örneklerle sıkça karşılaşmıyor muyuz? Gerçek hayatta da durum pek farklı değil. Ancak,… Read more »

Cinselliğinin Rengini Bul!

Bağımlı ve depresif kişilikler Yakın çevrelerini oluşturan kişilere karşı aşırı uysal, uyumlu ve yapışkan davranışlar sergilerler. Kendilerini yetersiz ve çaresiz görürler. Başkalarının desteğini elde etme çabası gösterir ve mutlu olmak… Read more »

Erkekleri Baştan Çıkarın !

Aslında seksi bir buluz ve mini bir etek erkekleri baştan çıkartmak için yeterli olabilir. Ancak bazen bunlar da yeterli olmayabilir. İşte bu durumda yapılması gerekenler! 1. Onu arzuladığını gösterin: Erkeğinize… Read more »

İlginç Seks Gerçekleri!

Seks hakkında araştırmalar yapıldıkça yeni bir şeyler keşfedilmeye devam ediyor. Bize enteresan gelenleri sizlerle paylaşıyoruz. Bakın ne kadar ilginç? – Kadınların yüzde 1’i sperme alerjiktir. Hatta bazıları sırf sperme değil,… Read more »

Neden Travestilerle Seks Yaparız?

İnsan doğumundan itibaren cinsel bir varlıktır ve yaradılışının gereği olarak da cinselliği yaşamak ister. Bir başkasıyla cinselliği paylaşmanın en sevgi dolu ve keyifli yolu seks yapmaktır. Peki, insan neden seks… Read more »

Travestilerle unutulmaz seks deneyimi

Her erkeğin hayatında sıradan seksin, başka bir şeye dönüştüğü anlar vardır. Beklenmedik romantik dakikalar her an ve her yerde kapınızı çalabilir. Bazılarıysa asla unutulmaz. İşte o anlarda öyle bir doyuma… Read more »