Monthly Archives: Ağustos 2016

Travestiler İle Seks Tüyoları

Rekabete takılma! Seks terapistleriyle yapılan bir ankete göre, birleşme süresi 3-13 dakika arasında değişiyormuş. Ortalama bir erkeğin yedi-sekiz dakika dayandığını düşününce bu çok iyi bir haber. Rekor kırma hırsından vazgeçip… Read more »

Bu Seks Hatalarını Yapmayın!

Yatakta tepkisiz olmak Partnerinizin yataktayken iyi zaman geçirdiğinizi anlamasına izin verin. Sekste en önemli şeylerden biri, kendinizi anın akışına bırakmaktır. Partneriniz, sizin tahrik olduğunuzu görmekten ve duymaktan keyif alacaktır. Ağzınızdan… Read more »

Ankara Erotik Shop Geciktirici Sprey

Geciktirici spreyler, hap, krem ve prezervatif gibi diğer geciktirici ürünlerden farklı kılan en önemli özelliği püskürtme sayesinde kolay kullanıma imkan vermesidir. Geciktirici spreyler yetişkin erkeklerin cinsel ilişkide erken boşalmasını engelleyerek,… Read more »

Ankara Sex Shop

Kadınlara yönelik bir çok seksi iç giyim ürünleri dünyada ve ülkemizde satan birçok sex shop mağazası vardır. Bu tarz ürünlerini satın almada genellikle bayanlar internet sitelerinden alışverişlerini yaparak gereksinimlerini karşılamaktadır…. Read more »