Monthly Archives: Nisan 2017

İstanbul Travestileri İçin Bronzluğu Uzun Süre Korumanın Yollarını Açıklıyoruz!

Yaz boyunca güneşin altında saatlerce uzanıp ya da solaryum merkezlerinde vakit harcayıp arzuladığınız bronz tene ulaştınız. Şimdi bu çekici ten renginizi kaybetmek istemiyorsanız korkmayın. Bir kaç basit uygulamayla bu çekici… Read more »

Evde Spa Keyfi Yaşayan İstanbul Travesti Partneler

Yoğun bir gün ya da hafta geçirdiniz… Kendinize zaman ayırmanın tam zamanı. Banyoyu hazırlayın ve sevdiğiniz bir albümü açın. Loş bir ışıkta mumlar eşliğinde uzun bir banyo hazırlayın. Banyo suyunuza… Read more »

Travestiler Cilt Bakımını Nasıl Yapmalı?

Travestiler için güzellik çok önemlidir. Sabahları uyanan travesti ev toparlama, yaptıkları düzenleme, kahvaltı hazırlama gibi günlük işlerinin arasına birde cilt bakımını katar. Görsel güzellik hem evimizde, hem de kendi fiziksel… Read more »

Cezbedici Travesti Dişleri İçin Ne Yapmalı?

Dişlere yapılan çeşitli estetik uygulamalarla dişlerdeki şekil bozuklukları gideriliyor, dişler beyazlatılıyor, dişler güzelleştirilerek gülüştasarımının mucizevi etkilerinden faydalanılıyor. Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, konuyla ilgili görüşlerini paylaşıyor. Gülüş tasarımıyla… Read more »

Peeling Yaptıran Ankara Travestileri

Asırlardır değişmeyen bir güzellik faktörü olan süt banyosu, içeriğindeki laktik asit sayesinde ölü deriden kurtulmayı sağlar. Bugün kullanılan peeling ajanları ve formüllerle günümüz güzellik standartlarına uygun hale getirilmiştir. Peeling cildindeki… Read more »