Monthly Archives: Mayıs 2017

Şişmiş Travesti Gözlerinin Çaresi Nedir?

Fazla uyku, az uyku ve ya bir gece önceden alınan fazla alkol, aşırı tuz ve kafeinin ertesi sabah gözlerinizde kötü bir görüntüye neden olmasını istemiyorsanız bir gece önceden uyguluyacaklarınız ile… Read more »

Travestiler Argan Yağını Nasıl Kullanmalı?

Son günlerde popüler olan argan yağı yüz, vücut, saç ve tırnaklar için adeta mucizeler yaratıyor. Yalnız etkisini görebilmek için argan yağının kullanımının çok önemli olduğunu vurgulayan Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak, püf… Read more »

Travestiler Denizde Saçlarını Nasıl Korumalı?

İlerleyen günlerde daha da ısınacak olan havalar, bize, kendimizi bir an önce denize ya da havuza atma hayalleri kurduracak! Ancak denizde ya da havuzda serinlerken, dikkate almamız gereken bazı noktalar… Read more »

İstanbul Travestileri İçin Doğal Saç Boyama Yöntemleri

Saçlarınızın rengini değiştirmek, parlaklık vermek için doğada bulunan renk verici bazı bitki ve otlardan faydalanın. Sarışınlar için papatya Sarı saç sahipleri, özellikle kışın mat bir görünümden şikayet ederler. Bunun için… Read more »

İstanbul Travestileri Cilt Hastalıklarından Nasıl Korunmalı?

Vücudumuzun en hassas bölgelerinden biri cildimiz. İşte dikkate etmeniz gereken 10 madde. Yoğun dokulu kozmetikler Yağlı yapısı olan kozmetikler yine aynı mekanizmayla sivilce oluşumuna sebebiyet verebilir. Kireçli, aşırı sıcak veya… Read more »