Monthly Archives: Temmuz 2017

Travesti İle İlişki Bitiren Kötü Hareketler

İlişkinizde bazı söz ve tavırlar, güzel giden ilişkinizin bitmesine neden olabilir. İlişkinizin sağlığı açısından bunları yapmayın… Haklılık Sorunu İlişkinizi sonlandırabilecek en büyük sorun haklılık sorunudur. Kendini hep haklı görüp, karşısındaki… Read more »

Ankara Travestileri İle Ten Uyumunun Önemi

Cinsel Terapist Op. Dr. Gökçen Erdoğan konuyla ilgili “Bir ud taksimi yapar gibi düşünün; aşk peşrevine başlanılır, girişi ten uyumu ile yapılır” diyor ve ekliyor ”Ten uyumu bir ilişkinin olmazsa… Read more »

Travestiler Dengesiz Erkeklerle Nasıl Başedebilir?

Dengesiz ününe sahip olan cinsiyet travestilerdir. Ancak uzmanlara göre gerçekte erkeklerin de ruh hali değişken olabiliyor. The Emotional Toolkit (Duygusal Rehber) isimli kitabın yazarı Darlene Mininni, erkeklerin tedirgin olduklarında travesti… Read more »

Travestiler İle Seks Hayatınızı Canlandırmanın Yolları

Travestileri ile olan birlikteliğiniz son günlerde eski heyecanını kaybettiğini artık eskisi gibi mutlu olmadığınızı mı fark ettiniz? Peki seks hayatınızı tekrar nasıl canlandıracağınızı biliyor musunuz? Cinsel yaşamınızı canlandırın Masajlar, mumlar,… Read more »

Travesti İle Birliktelikte Vücutta Meydana Gelen Değişimler

Her insanın hayallerini süsleyen ‘aşk’ın, sadece duygusal değil aynı zamanda fizyolojik bir durum olduğunu dile getiren Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Levent Tıp Merkezi Ruh Sağlığı Hastalıkları… Read more »

Bir Travesti VE Bir Erkeğin İletişimi

Bir insanı sevmekle başlıyor hayat. Bir travestinin de hayatı eşi olacak adamı bulup delicesine sevdiğinde değişiyor işte. Dünyasını değiştirmek isteyen sevgili travestiler, sabrınızın sonunda kalbini hiç düşünmeden yerinden söküp size sunacak… Read more »