Monthly Archives: Ağustos 2017

Ankara Travestileri İle İlişkinizi Bitirebilecek Davranışlar

Zaman her acının ilacı ama aynı zamanda da her aşkın birinci dereceden katil zanlısı. Yeni bir ilişkiye başladığınız anda şunu bilin ki saatli bomba da geri sayıma başladı. Cicim aylarının… Read more »

Ankara Travestileri Boşanmış Erkeklere Nasıl Davranmalı?

Sizin de çevrenizde boşanmış arkadaşlarınızın sayısı artıyor mu? Eğer öyleyse 30’lu yaşlarınızda olmalısınız. Özellikle bu yaşlardan itibaren boşanmış erkeklerle karşılaşma olasılığı artabiliyor. Bunu yani boşanmış bir erkekle ilişki yaşamayı avantaj… Read more »

Erkeklerin Karşı Koyamadığı Ankara Travestileri

Travestilerin olduğu gibi erkeklerinde travestilerin kuracağı bazı cümlelere karşı zaafları vardır. Erkeklerin %75’i bu sözlere karşı koyamazlar. Özellikle bu sözleri hoşlandıkları travestiler söylüyorsa bu hayatta o erkekten daha mutlu kimse… Read more »

Travestiler İçin İdeal Erkek Tanımı Nedir?

Bugünün travestileri güçlü, özgür, çok daha alımlı, zeki ve cinsel özgürlüğe sahip olsalar da duygusal yönden hala tanrıçalarmış gibi ilgi gösterilmesinden, şövalye misali korunup gözlenmekten hoşlanıyorlar. Travestilere göre, erkek dediğin… Read more »

Travesti İle Aşk Aramakla Bulunur Mu?

Evli arkadaşlarınız giderek çoğalıyor. Okul toplantılarına yalnız giden bir tek siz kaldınız. Dizilerdeki gibi bir aşkın kapınızı çalmasını bekliyor ve sürekli “neyim eksik” diye soruyorsunuz! Eğer tüm bu cümleler size… Read more »

İstanbul Travesti İle Mutlu Bir İlişkiye Giden Yol!

İstanbul travestileri ile aşkı bekleyerek geleceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. İşte 10 adımda aşka ulaşmanın yolu… Risk almaktan korkmayın Hepimiz güvenli hayatlarımız içinde mutluyuz. Her ne kadar monoton yaşamlarımızdan şikayet edersek edelim,… Read more »