Monthly Archives: Eylül 2017

Seks İşçileri İçerisinde Bir Ankara Travesti

Günde 30 Ila 40 Müşteriye “ağır Işçilik” Hizmeti Veren Seks Işçileri, Sosyal Güvenlikten Yoksun, Tümüyle Sömürüye Dayanan Bir “sektörde” Çalışmanın Yanı Sıra; Cinsel Hastalıklarla Uğraşmakta, Aşağılanma Ve Toplumdan Dışlanmaya Maruz… Read more »

Erkekler Neden Travestiler İle Seksten Soğur?

Cinsellik Korkusunun Birçok Erkek Için Büyük Bir Problem Olduğunu Belirten Uzman Klinik Psikolog Ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, Erkeklerde Görülen Cinsellik Korkusunun Temelinde Çok Çeşitli Nedenler Bulunduğuna Dikkati Çekiyor. Duygularını… Read more »

Ankara Travestileri İle Ortak Hobilerle Gecenize Renk Katın!

İlişkinizin monotonlaşmasından yakınmayın ortak hobiler edinerek hayatınıza farklı bir renk katın. Mutlu bir ilişkinin küçük sırlarından birinin de ortak ilgi alanları yaratmak olduğunu söyleyen İlişki Koçu Cansu Yağız konu ile… Read more »

Travesti Partnerinizi Cinsellikten Soğutmayın!

Yorgunum, hemen uyuyalım”, “Başım ağrıyor” gibi cümleleri sık kurmaya başladıysanız, ilişkiniz kopma noktasına gelmeden bunun altında yatan nedeni keşfetmeye ne dersiniz? Cinsel hayatınızda soğukluğa neden olabilecek sebeplerle yüzleşmeye hazırsanız, başlayalım!… Read more »

Cinsel Hayatını Renklendirmek İsteyenler İstanbul Travestileri İle Buluşmalı!

Cinsel hayatını renklendirmek isteyen çiftlerin zaman zaman küçük kaçamaklar yapması gerekebiliyor. Evlerinden uzaklaşmak için tatilleri beklemeden, belki sadece bir hafta sonu şehirlerindeki bir otelde baş başa vakit geçirmeleri de onların… Read more »