Monthly Archives: Aralık 2017

Ankara Travesti İle Ön Sevişme Rehberi

Ön Sevişme Nedir, Nasıl Yapılır? Sekse Bir Adım Kala, Acele Etmeden Birbirinizin Tadını Çıkarın! Ön Sevişme Nedir? Ön Sevişme, Bedenen Ve Psikolojik Olarak Travesti ile Cinsel Ilişkiye Hazır Hale Gelmek… Read more »

İstanbul Travestileri İle Seksin Altın Kurallarını Deneyin!

Cinsel Sorunların Nedenlerini Anlamanıza Yarayacak Ayrıntılar, Bu Sorunların Ortadan Kaldırılmasına Ve Sağlıklı Bir Cinsel Yaşama Sahip Olabilmeniz Için Ihtiyaç Duyulabileceğiniz Bilgileri Maddeler Halinde Cinsel Sağlık Enstitüsü Başkanı Dr.Cem Keçe Ht… Read more »

Partnerini Seksi Hissettiren İstanbl Travestileri

“Çıplaklık Seksidir.” Evet, Doğru Ama Asıl Marifet Giyim Tercihi Ile Seksi Olmakta.Hatta Dekolte Giymeden Bunu Başarıyorsanız Ne Ala! Seksi Kıyafetlerin Yada Seksi Çamaşırların Ilişki Üzerindeki Etkisini Bilimsel Olarak Açıklamak Mümkün…. Read more »

Kocasını Tekrar Kazanmak İsteyen Ankara Travesti Ne Yapmalı?

Psikoterapist Cem Keçe, Evlilikte Erkeğin Eşinden Uzaklaşmasına Neden Olan Etkenlerin Başında Genellikle Bir Nedenden Ötürü Erkeğin Eşine Duyduğu Öfke Veya Kırgınlığın Geldiğini Söyledi. Kocanın Öfke Ve Kırgınlık Duygularına Teslim Olduğunda,… Read more »

Alevli Geceler İçin Ankara Travestileri İle Farklı Deneyimler

Sevgi Ve Seks, Çiftler Için Bir Ağacı Besleyen Iki Güçlü Kök Gibidir.Bununla Beraber, Muhabbeti Koyulaştırmanın En Önemli Unsurlarından Biri Sekstir.Seks Muhabbetinizi Artırır Ve Muhabbetiniz Arttıkça Eşinize Karşı Arzularınız, Bağlılığınız Hep… Read more »

Erkekleri Yatakta Eğiten Ankara Travesti Partnerler

Söylediklerinize Kulak Asmayan Erkeğe Öğreteceğiniz 6 Davranış, Sakin Ve Sabırlı Adımlarla Hayatınızı Değiştirebilir.  Tertemiz Olmaktan, Mıs Gibi Kokmaktan Vazgeçmeyin Kaç Kez Söylemenize Rağmen O Dişlerini Fırçalamıyorsa, Sevişmek Istediği Zaman Ona… Read more »