Alevli Geceler İçin Ankara Travestileri İle Farklı Deneyimler

Sevgi Ve Seks, Çiftler Için Bir Ağacı Besleyen Iki Güçlü Kök Gibidir.Bununla Beraber, Muhabbeti Koyulaştırmanın En Önemli Unsurlarından Biri Sekstir.Seks Muhabbetinizi Artırır Ve Muhabbetiniz Arttıkça Eşinize Karşı Arzularınız, Bağlılığınız Hep Diri Kalır.Bu Nedenle Bu Duyguları Evliliklerde Beslemek, Geliştirmek; Evliliği Daha Canlı Daha Mutlu Bir Yaşantıya Dönüştürmenin Olmazsa Olmazıdır.

Barışma Seksi

Yatak Odası Aynı Zamanda Seks Odasıdır.Anadolu’da Bir Söz Vardır: “yatakta Küslük Olmaz” Yada “gündüz Kavga Etsen De Yatakta Barış.” İlişkinizdeki Dalgalanmaları Yatak Odasına Taşımayın.Ufak Tefek Tartışma Olsa Bile Yatak Odasını Bir “free Zone/serbest Alan” Olarak Benimseyin.Eşiniz Yaklaştığında, Arzusuna Cevap Verin.Yatak Odasını Sadece Uyku Odası Olarak Değil, Seks Odası Olarak Da Kodlayın.

Bir Kavga Yada Tartışma Sonrası Birbirinizi Affedip Barıştıktan Sonra, Seks Yapmak Sizi Daha Çok Birbirinize Yakınlaştırabilir Ve İlişkiniz Üzerinde Tamir Edici Bir Etki Yapabilir.

Stres Seksi

Evlilik Fedakarlık Demektir Ve Taraflardan Biri Stresli, Gergin İse Diğeri İlgi, Şefkat İle Yönelip Yakınlık Duygusunu Hissettirmeye Gayret Etmeli.Yakınlık Duygusu İlaç Gibi Rahatlatır.

Bunu Uygun Bir Aşamayla Yaptığınızda Tatlı Tatlı Dokunmaya, Mınik Öpücüklerle Ve Sonrasında Arzuyu Uyandırmaya Doğru Bir İvme Kazanabilir. Ankara Travestileri İle Seks Keyif Almak, Haz Almak Demektir Ve Haz; Stresle, Gerilimle İdeal Bir Baş Etme Mekanizmasıdır.

Bu Seks Çeşidinde Eşlerden Biri Üzgün Yada Stresli Olduğunda, Diğer Eş Onu Rahatlatmak İçin Sevdiği Ve Onu Rahatlatacak Bütün Şeyleri Yapar.

Tembel Seksi

Genellikle Tamamen Baş Başa Olduğunuz Zamanlarda, Herhangi Bir İş Yapmak Zorunda Olmadığınız Zamanlarda Yaşayabilirsiniz.

Bu Yapacak Zorunlu Bir İşinizin Olmadığı, Tembellik Yapmak İçin Zamanınız Olduğu, Yatakta Kahvaltı Edebileceğiniz Ve İstediğiniz Uzunlukta Eşinizle Yatakta Vakit Geçirebileceğiniz Bir Seks Türüdür.

Acele Etmeden Herhangi Bir Atraksiyon Ve Hemen Sonuca Ulaşma Amacı Olmadan Gelişip Devam Eder.

Yatakta, Mutfakta Evin Herhangi Bir Köşesinde Başlayıp Gelişebilir, Banyoda Devam Edebilir, Sonrasında Şekerleme Yapıp Uyandıktan Sonra Belki Bir Slow Süreç Daha Oluşturulabilir.

Hiçbir Şey İçin Aceleniz Yoktur, Üzerinizde Herhangi Bir Baskı Yada Sizden Herhangi Bir Şey İçin Beklenti Yoktur.

Güven Ve Destek Seksi

Elbette Eşinizin Yanında Cinsel Kimliğinizle De Varsınız.İhtiyaç Duyduğumuz İlgiyi Vedesteği Öncelikle Eşinizden Almalısınız.”sırtım Sağlam, Dayanağım Var” Gibi Bir Güven Duygusu Hissetmenizi Destekleyebilir.

Kendini Geçici Olarak Güvende Hissetmeyen Partnere Sevgi Ve Yakınlık Göstermek, Ona Güvende Olduğu Duygusunu Ve Sevildiğini Hissettirmek İçin Gösterilen İlgi, Destek Ve Yakınlaşma Süreci İle Oluşan Sekstir.

Bu Seks Türünde Sevgi Sözcükleri Ve Eşinizin Sizin İçin Neden Önemli Olduğuna Dair Cümleleri Değerlendirmek, Onun Yanında Olduğumuzu, Ona Değer Verdiğimizi Hissettirmeliyiz.

Fantezi Seksi

Herkesin İçinde Biraz Yaramazlık Vardır.Bu Seks Türü, Rutinleşen Ve Sönükleşen Yatak Odasını Bir Film Setine Dönüştürmek Gibidir.Cinsel Yaşantınıza Aktivite, Renk Katabilir; Eğlenceli, Dipten Gelen Dürtüleri Uygun Şekilde Yatıştırabilir, Arzularınızı Kamçılayabilirsiniz.

Bütün Saçma, Yasaklı Yada Heyecan Verici Fantezilerin Uygulandığı Seks Şeklidir.

Hemşire-doktor, Ünlü Film Yıldızı Ve Ona Aşık Hayranı, Bir Dizi Film, Kitap Yada Romandan Sevdiğiniz İki Karakter Yada Hayal Edebildiğiniz Herhangi Bir Şey Sizin İçin İlham Kaynağı Olabilir.

Bu Seks Türünde İlginç Kostümler, Maskeler, Seks Oyuncakları, Deri Aksesuarlar Yada Zevkinize Göre Herhangi Bir Şey Kullanabilirsiniz.

Burada Asıl Olan Eşinize Zarar Vermemek Gibi Kırmızı Çizgilere Dikat Etmek Ve Eşinizin Asla Benimsemediği Bir Takım Fantezilerde ısrar Edip Zorlamamaktır.

Fantezi Seksi, Tarafların Anlayışlarına Uygun, Konuşarak Ve Ortak Katılımla Bazen De Ortak Kararla Sınırları Zorlayarak, Travestiler ile Seksi Heyecanlı Bir Oyuna Çevirdiği Türdür.

Kendinize Fanteziler Hediye Ederek Cinsel Yaşantınızı Renklendirebilir, Daha Arzulu Hale Getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın