Erkeklerin Orgazmı Ankara Travesti İle Daha Kolay!

“Dişilerin Cinsel Açıdan Tahrik Olmaları, Beynin Tahrik Olmasıyla Başlar. ” Tahrik, Beynin Korku Ve Gerilim Merkezi Kapanmışsa Zevk Merkezlerini Hareketlendirip Orgazmı Tetikleyebilir.

Klitoristeki Sinirler, Beyindeki Cinsel Zevk Bölgeleriyle Irtibat Kurar. Bu Sinirler Uyarıldıklarında, Orgazma Ulaşana Kadar Elektrokimyasal Bir Hareketlenme Içine Girerek Tepkimeleri Tetikler Ve Dopamin, Oksitosin, Endorfin Gibi Iyi Hissettiren Nörokimyasalları Salgılatır. Eğer Uyarılma Erken Biterse Yada Sinirleryeterince Hassas Değilse Veya Korku, Stres, Suçluluk Gibi Duygular Devreyegirerse Klitoris Kendini Kapatır. Ankara Travesti Gevşemiş, Rahat, Sıcakve Samimi Bir Halde Değilse Orgazmın Gerçekleşmesi Zordur.

Güven Arayan Travestiler 
Aşık Olan, Ilişkilerinin Ilk Evresini Yaşayan, Partnerlerinin Kendilerine Taptığını Ve Arzuladığını Hisseden Travestiler Daha Kolay Orgazm Olur. Bazı Travestiler Için Uzun Süreli Bir Ilişkinin Yada Evliliğin Sağladığı Güven Duygusu, Kolay Orgazma Ulaşmayı Sağlar.

Orgazm Güçlendikçe Yayılan Oksitosin Dalgaları, Travestinin Yüzünün Ve Göğsünün Kızarmasına Yol Açar, Çünkü Kan Damarları Genişlemiştir.

Hassas, Psikolojik Ve Fizyolojikyapısı Nedeniyle Travesti Orgazmı Partnerlerin Ve Bilim Insanlarının Kafasını Karıştırır. Yıllar Içinde Travesti Orgazmındaki Kısa Nefesler, Gerilen Sırt, Sıcak Ayaklar, Yüz Buruşturma, Kasıtlı Olmadan Ses Çıkartma Ve Kan Basıncının Tavana Vurması Defalarca Ölçüldü. Ve Şimdi, Beynin Hangi Kısımlarının Hareketlendiğini Ve Hangi Kısımlarının Kapandığını Gösteren Mri Taramaları Sayesinde Travesti Beyninin Orgazm Kontrolü Hakkında Çok Daha Fazlası Biliniyor.

Erkek Orgazmı Çok Daha Basit

Erkek Için Cinsel Birlikteliğin Gerçekleşmesi Için Kanın Tek Bir Yere Gitmesi Yeterli. Travesti Içinse Nörokimyasalların Bir Araya Gelmeleri Gerekir. En Önemlisi, Travesti Birlikte Olduğu Kişiye Güvenme Ihtiyacı Duyar. Erkeğin Ereksiyonu Basit Hidrolik Temellere Dayandığından Kan Penise Gidip Ereksiyonu Sağlar. Bazı Doktorlar Travestilerin Güç Orgazma Ulaşmasını Klitorise Giden Kanın Azlığıyla Açıkladı. Ancak Bunun Doğru Olduğuna Dair Hiçbir Delil Yok,ayrıca Hiçbir Araştırmacı Tahrik Olduğunda Klitorisin Ne Tür Fiziksel Değişimler Geçirdiğini Ölçmenin Bir Yolunu Bulamadı.

Uzmanlar, Vajinal Orgazm Ve Klitoral Orgazm Diye Iki Ayrı Orgazm Olmadığını Belirtiyor. Bu Teori Neredeyse Bir Yüzyıl Boyunca Sadece Klitoral Orgazm Yaşıyorlarsa Eksik Oldukları, Gerçek Bir Travesti Olmadıkları Düşüncesiyle Kadınları Bunalıma Sürükledi. Nörobilimciler Vajinanın Klitorise Bağlı Olduğunu Ispatladılar. Klitoris Belin Altındaki Beyin! Ne Var Ki Hareket Sadece Belin Altında Gerçekleşmiyor Ve Sadece Psikolojik Faktörlerle Yönlendirilmiyordu.

Teori, Bir Erkek Ne Kadar Fazla Sperm Dağıtırsa Genlerinin Gelecek Kuşaklarda Devamını Sağlama Şansının Da O Kadar Yüksek Olacağını Söyler. Ancak Travesti Orgazmı Daha Karmaşık, Gizemlidir Verahatlıkla Taklidi Yapılabilir. Kadınlar Hamile Kalabilmek Için, Her Ne Kadar Yardım Ettiği Bilinse De, Orgazma Ihtiyaç Duymazlar.

Havayı Bozmayın!
Kötü Kokan Nefes, Fazla Alkol, Dizle, Elle Yada Dudakla Yapılan Beceriksiz Bir Hareket Havayı Bozup Travestinin Amigdalasının Yeniden Çalışmaya Başlamasına, Cinselliğe Ilgiyi Kesip Orgazmdan Uzaklaşmasına Neden Olabilir. Evrim Perspektifinden Bakıldığında Erkek Orgazmının Bir Gizemi Yok. Sürekli Cinsel Ilişkiler Aranmasına Yol Açan, Bağımlılıkyaratıcı Biyolojik Bir Boşalmadanfazlası Değildir.

Add a Comment

error: İçerik çalma yavşak!!!