Seks Ürünleri Hakkında Merak Edilenler

Yetişkin oyuncakları satın almanın kendimiz,eşimiz ve ilişkimize dair yarattığı korku ve kaygıları ele alacağız. Aşağıda cevaplarını verdiğimiz bu sorular, erotik ürünler kullanmalarını önerdiğim iz çiftlerden bire bir gelen sorulardır. 

Soru 1: Hocam,önerdiğiniz seks oyuncaklarını aldık ve eşimle kullanıyoruz…İkimizinde çok hoşuna gidiyor ancak,bu aşırı zevk aşkımızın bitmesine neden olur mu?

Erkeklerin korkuları ‘’yarış ‘’ ve ‘’ispat ‘’ kökenli iken, istanbul travestilerin kaygıları ‘’mevcut düzenin bozulması ‘’ kaynaklıdır…Bu bakış farklılığı mağara insanlarından beri devam eder.Erkek diğer erkeklerle yarışır ve en büyük avı getirip kendini ispat eder,travesti gelen avı pişirir ve ailesinin düzenini sağlar…

Cevap: Değerli travesti okuyucularım; Yukarıda verdiğim cevabı,bu sorunuz için tekrar edeceğim;Seks oyuncağı sadece bir heyecan ve zevk aracıdır.Ona olduğundan farklı bir anlam yüklemezseniz,ilişkinize bir zararı olmaz.Her cinsel ilişkide onunla sevişmek,o olmadan orgazm olamamak gibi çıkmaz sokaklara girmeyin.Hayatınızda bir farklılık,bir güzellik olarak görün,başkada bir anlam yüklemeyin.

Soru 2 : Hocam; vibratör / dildo /belden bağlamalı penis almamızı önerdiniz ama ileride karım benim penisimi bu oyuncaklarla kıyaslayıp,küçük bulursa ve benimle sevişmek istemezse?

Cevap : Altında başka tetikleyici başka bir neden yoksa, hiçbir travesti bir vibratörü ve dildoyu eşine tercih etmez…Erkeklerin,kadın cinselliğine dair düştükleri temel hata,kadınların sekse kendileri gibi baktığıdır.Oysa bir kadın için haz hiçbir zaman değer verdiği ilişkinin önüne geçmez.Bu nedenle,ankara travestileri kendiniz gibi düşünmemenizi ve böyle şüpheler yaşamamanızı tavsiye ederim.

Özellikle, eşinize ,ona olan sevginizi ve aşkınızı ifade ederek hediye edeceğiniz bir vibratör,karınızı çok duygulandırır,size olan saygısı ve bağlılığı artar.

Şu temelde bir konuşma yaparak eşinize vibratör veya dildo hediye etmenizi tavsiye ederim; ‘’Güzel kadınım,yıllarca bana sadık bir eş,iyi bir yol arkadaşı oldun.Tüm bu saygın ve sadakatin için sana teşekkür ederim…Belki kızacak,şaşıracak ve hatta utanacaksın ama,ben sana hediye bir seks oyuncağı aldım.Bunu alma nedenim ise,benden başka bir erkek tanımamış bedenine ilişkimizi değersizleştirmeden farklı bir dokunuş sunabilmek.O nedenle huzurlu olmanı isterim.Çünkü bu vibratörü sana alırken ben çok mutlu ve huzurluydum.’’

Böyle duygusal ve onore eden bir konuşma ,’’ karıcım sana benimkinin iki katı büyüklüğünde bir dildo aldım.Doya doya kullanırız .’’ demekten daha saygılı bir yaklaşımdır ve kadını incitmez.

travesti istanbul

 

Soru 3 : Hocam ,daha farklı zevkler yaşamam için anal tıkaç önerdiniz ama ,ya hoşuma giderse ve ileride gay olursam? Ayrıca ben bunu eşime söylesem ‘’ sen gay mi oldun !’’ diye bana tuhaf tuhaf bakar…Bu anal tıkaç konusunu nasıl çözebilirim?

Cevap: Cinsellik sayfasında yer alan bazı yazılarımda ısrar vurguladığım üzere,erkeğin anal uyarımı seksten aldığı zevki doruğa çıkarır.Çünkü hem anal bölge girişinde yoğun olan sinir uçlarının ,hem de içeride yer alan prostatın uyarılması erkeğin çok hoşuna gider.Ama maalesef ‘’bundan zevk alıyorum,eşcinsel miyim acaba?’’korkusu ve eşin tepkisi gibi endenler erkeğin anal uyarımını engeller.

Değerli okuyucularım; Bir erkek eşcinsel değilse eşcinsel olmaz…Eşcinsellik hormonal bir durumdur ve tercih değildir.Bu kaygıdan dolayı anal uyarımı erteliyorsanız,korkmamanızı öneririm.

Eğer eşinizin anal tıkaç (anal plug) kullanmanızı yanlış anlamasından çekiniyorsanız,ona ‘’Erkekler yatakta ne ister?’’ isimli yazımı bir bahaneyle okutun.O yazıda neden anal bölge uyarımın erkek için önemli olduğunu açıkladım.Ayrıca,anal tıkacı ilişki esnasında eşinize uygularsanız,o sizin de böyle bir deneyim yaşamak isteyecğinizi düşünüp kendisi teklif edebilir.

Soru 4 : Hocam,tamam vibratör alalımda ya karım ben evde yokken,işteyken veya seyahatteyken gizli gizli kullanırsa ve benden soğursa?

Yukarıdakine benzer bir erkek güvensizliği sorusu…Madalyonu ters çevirelim ve düşünelim;Diyelim ki eşiniz sizden gizli aldığınız vibratörü kullandı,orgazm oldu…Ne oldu yani? Sizi mi aldattı? Altı üstü bir seks oyuncağı ile bedenini tatmin etti! Veya size söz verdiği için sizden gizli hiç kullanmadı ama doğası gereği tahrik olduğu anlarda kullanmak istediği için aklı vibratörde kaldı…Bu çok daha iyi bir çözüm mü? Siz bu durumdan mutlu olacak mısınız?

Cevap: Değerli okuyucularım, esas sorun şu; Bir seks oyuncağına gerektiğinden fazla anlam ve önem yükleyip,onunla yarışmaya çalışıyorsunuz.Bırakın korkularınızı bir tarafa! Siz o evin erkeğisiniz.Eşiniz sizin..Bir silikon veya plastik parçasının değil…

Yukarıdaki korku ve şüpheler yerine,ilk erotik ürün alışverişinizi yaptıktan sonra eşinizle şu temelde bir konuşma yapmanızı tavsiye ederim; ‘’ Cinsel hayatımızı renklendirmek ve heyecan katmak için aldığımız bu oyuncakları içimizden geldiği gibi özgürce kullanalım.Ama bunlar hiçbir zaman ilişkimizin sıradanlaşmasına vesile olmasın.Eğer ben bu oyuncağa çok anlam yükleyip sana bilmeden saygısızlık yaparsam beni uyar.İlişkimizdeki hiçbir aracın ‘’amaç’’ olmamasını sağlayalım.Bu noktada sana güveniyorum.Seninde bana güvenmeni isterim.’’

Penis Büyütücü Pompalar İşe Yarıyor Mu?

Dünyada en çok tercih edilen,kullanan erkeklerin tavsiye ettiği Bathmate Hercules Penis Büyütücü pompalar hakkında bir yazı yazmak,konuyu bilimsel olarak ele almak istedim.Dilerim bu makale,Bathmate penis büyütme pompası hakkında kafanızda oluşan soruları gidermeye yardımcı olur.

Bathmate Hercules Penis Büyütücü Pompa, insanların ve diğer tüm memeli hayvanların penislerinde uzunlamasına bulunan Corpora Cavernosa isimli iki adet süngerimsi dokuyu esneten ve uzatan bir penis büyütücü pompadır.

Beynimizin cinsellikle ilgili bölümü uyarılınca, testesteron ve androjen başta olmak üzere seks hormonları salgılanmasını sağlar.Salgılanan bu seks hormonları,Corpora Cavernosa isimli süngerimsi penis dokularının kanla dolmasını sağlar,kanla dolan penis erekte olur,yani kalkar.

Bathmate Hercules (Herkül) Penis Büyütme Pompası etkisini Corpora Cavernosa isimli dokuların hacmini artırarak gösterir.Bu büyütme hareketini,ağırlık (dumbell) ile kol kaslarını geliştirmeye benzetebilirsiniz.Nasıl ilk başlarda cılız ve ince olan kollar ağırlık çalıştıkça gelişiyorsa, bathmate hercules pompa da ,penis için ağırlık çalışması yaptırıp,penisin boyunu büyütüp, kalınlığını artırıyor.

Bathmate Hercules Penis Pompasının etkili olabilmesi için günde 15 dakika kullanılması gerekiyor.Dikkat edilmesi gereken nokta ise;Sürenin 15 dakikadan uzun veya kısa olmaması.Çünkü daha az sürelerde kullanmak etkisini görememeye neden olurken,15 dakikadan uzun süre kullanmak peniste ağrıya neden olabiliyor.Özetle;15 dakika bathmate penis pompası için optimal süre.

Bathmate penis pompası etkisini ne zaman göstermeye başlıyor?

Düzenli olarak kullanılan Batmate Pompa,etkisini birinci ayın sonunda gösteriyor ancak fiziksel ve genetik yapı nedeniyle bazı erkeklerde ilk ayın sonunda gözle görülür bir büyüme olmayabiliyor. Her gün düzenli kullanılan Bathmate penis büyütme pompası esas etkinliğini 3.aydan itibaren gösteriyor ve 6 ay sonunda maksimum büyüme sağlıyor.

Bathmate penis büyütme pompası penisi ne kadar büyütüyor?

Yapılan klinik araştırmalar ve forum sitelerinde kullanan erkeklerin yaptığı yorumlar,bathmate ile 1-3 inç (2,5- 7,5 cm ) penis boyu uzaması ve %30 penis çapı genişlemesi (kalınlaşma) sağlanabileceğini gösteriyor.

Bathmate Penis Büyütme Pompasının sağlığa bir zararı var mı?

Penis büyütücü vakum pompaların sağlığa bilinen bir zararı yoktur.Ancak aşırı kullanım ve bireysel hassasiyetler şu sorunlara neden olabilir;

Peniste ağrı ve acı ; Doğduğunuzdan beri hiçbir fiziksel baskıya maruz kalmayan penis, uygulanan vakum (emiş)nedeniyle zorlanır ve reaksiyon verir.Bu nedenle ilk kullanımlarda peniste hafif ağrı,sızlama ve acı olması normaldir.Bunu,spora yeni başlayan bir insanın kaslarındaki hamlama hissine benzetebiliriz.Ancak dayanılmayacak ölçüde ağrı ve sancı olması durumunda ürünün kullanımı durdurulmalı ve bir üroloji uzmanından destek alınmalıdır.Yapılan kullanıcı anketleri ve ürün geri bildirim yorumlarına göre, Bathmate Penis Pompasını yan etkileri nedeniyle kullanmayı bırakan erkeklerin oranı A.B.D ‘de % 4 civarındadır.

Bathmate ‘in ülkemizde ve dünyada en çok satılan penis büyütme pompalarından birisi olduğu hesaba katılırsa, % 4’lük bırakma oranı büyük bir başarı diyebiliriz.

Bathmate Penis Büyütücü Pompa Nasıl kullanılır?

Bathmate su ile çalışan bir penis büyütme pompasıdır.Resimli anlatımla aşağıda gösterildiği gibi kullanılır;

Penis büyütücü pompa alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirterek yazımı sonlandırıyorum;

* Bilimsel etkinliği kanıtlanmamış, ‘’ucuz’’ penis pompaları bir işe yaramaz ve etkisizidirler. Bu tür penis büyütme pompalarını satın almayın.paranızı boşa harcadığınız gibi,sağlığınızı da riske atmış olursunuz.

* Önemli bir konu da; kaliteli penis pompalarını piyasa değerinin çok altında satan yerlerden alışveriş yapmayın.Her yerde benzer fiyatlara satılan bir penis büyütücü pompa,bir seks shopta piyasa değerinin %30 ‘dan daha aşağısına satılıyor ise, büyük ihtimal sahte (taklit) üründür.

 

Add a Comment

error: İçerik çalma yavşak!!!
istanbul travesti | | istanbul travestileri | ankara travestileri | film izle | travesti | ankara travesti