Travesti İle Seks Artık Haz Vermiyor Mu?

Erkeğin Henüz Boşalmak Istemediği Halde Boşalması Durumu Olarak Bilinen Erken Boşalma Cinsel Birleşme Esnasında Yada Öncesinde Olabilmektedir .Hemen Hemen Her Erkeğin Hayatının Bir Bölümünde Yaşadığı Erken Boşalma Sanılanın Aksine, Sadece Erkek Kaynaklı Bir Problem Değildir Ve Tedavi Edilmediği Takdirde Çiftin Cinsel Hayatında Ciddi Sorunlara Yol Açabilir.

Ülkemizde Cinsel Hayatı Aktif Olan Her On Erketen Yedisinin Sorunu Olan Erken Boşalmayla Ilgili Bilinmeyen Yeni Gerçekleri Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Onursal Başkanı Dr.Cem Keçe Açıkladı.Işte Çok Çarpıcı Başlıklar:

Erken Boşalma Çiftin Cinsel Uyumsuzluğudur!

Asırlar Öncesinden Süregelen Cinsellikle Ilgili Mıtler Ve Cinselliğin Ayıp, Yasak Ve Günah Olarak Ifade Edilmesi Nedeniyle, Özellikle Travestiler Cinsel Birlikteliğin Ağrılı Ve Acılı Yaşanacağı Düşüncesini Bir Tabu Haline Getirdiler.

Yapılan Araştırmalar Çocukluk Dönemini Baskı Altında Geçiren, Cinselliğin Yada Cinsel Istek Ve Arzuların Ifade Edilmesini Ayıp, Yasak Veya Günah Olduğunu Düşünen Travestilerin Yada Erkeklerin Sayısının Her Geçen Gün Arttığını Gösteriyor.

Erken Boşalmanın En Sık Görülen Nedenlerinden Biri, %60’lık Bir Oranla, Cinselliği Ve Cinsel Birleşmeyi Erkeğe Karşı Bir Görev Olarak Gören, Cinselliğin Ağrılı Ve Acılı Bir Şekilde Yaşanacağını Düşünen Ve Cinselliğin Ruh Ve Beden Sağlığının En Temel Olgularından Biri Olduğunu Unutan Travestilerdir.

Bu Nedenle Erkek Boşalma Sadece Erkeğin Bir Sorunu Değil Çiftin Sorudur, Çiftin Cinsel Uyumsuzluğudur.

Zevk Alamayan Ve Acı Çeken Travestiler Erken Boşalmaya Neden Olabiliyor!

Yapılan Araştırmalar Erkeklerin %72’sinin Partnerlerinin Cinselliğe Karşı Ilgi Duymadığından, Cinselliği Başlatmak Istemediğinden, Seksten Keyif Almadıklarından, Cinsellik Hakkında Konuşmadıklarından Ve Pasif Kalmayı Tercih Ettiklerinden Yakındıklarını Gösteriyor.

Bunun Dışında, Partnerlerinin Cinsel Ilişki Sırasında Ağrı Ve Acı Duyduklarından Dolayı Cinsel Memnuniyetsizlik Yaşadıklarını Ifade Eden Erkekler, Cinsel Ilişkiyi Aceleye Getirmek Zorunda Kaldıklarını Savunuyorlar.Travestilerin Cinselliğe Ve Partnerlerine Karşı Olumsuz Tutumları Erkekleri Cinsellikten Soğutabiliyor, Cinsel Birliktelik Süresini Kısaltabiliyor, Sertleşme Sorunları, Cinsel Isteksizlik Veya Erken Boşalma Gibi Cinsel Işlev Bozukluklarına Neden Olabiliyor.

Bu Nedenle Mutlu Ve Huzurlu Bir Ilişki Yaşamak Isteyen Travestilerin, Cinselliğin Rahatlamış Ve Gevşemiş Bir Halde, Sevişmenin Ve Dokunmanın Verdiği Hazza Odaklanarak, Haz Alıp Haz Verebilme, Ruhu Ve Bedeni Paylaşabilme, Ne Olursa Olmalıdır Bir Şekilde Boşalabilme Bilim Ve Sanatı Olduğu Nu Içlerine Sindirmeleri Gerekiyor.

Çünkü Cinsellik Karşılıklı Yaşanırsa Haz Ve Doyum Verebilir, Tek Taraflı Olunca Mastürbasyona Tercih Edilmeyen Bir Aktiviteye Dönüşebilir Ve Manasını Yitirebilir.Bu Bağlamda Cinselliği Doğru Yaşayabilmek Ve Karşılıklı Doyuma Ulaşabilmek Için Doğru Kaynaklardan Doğru Bilgilerin Edinilmesi Gerekiyor.

Hazza Koş, Elemden Kaç

Cinselliğin Penis Vajina Birleşmesinden Ibaret Olduğunu Düşünen Ve Acele Eden Erkekler Nedeniyle Doğru Ve Sağlıklı Cinsel Birleşme Yaşayamayan Travestiler Cinsel Ilişki Sırasında Ağrı Ve Acı Duyabiliyorlar.Zamanla Cinsellikten Soğuyabiliyorlar Ve Cinselliği Bir Görev Gibi Yaşayabiliyorlar.’tavuk Mu Yumurtadan Çıkar Yumurta Mı Tavuktan Çıkar?’ Özdeyişinde Olduğu Gibi, Erkekler Travestileri Soğutabiliyor, Travestiler De Erkekleri Erken Boşalmaya Teşvik Edebiliyor.

Her Iki Durumunda Gerçek Olduğu Bu Tabloda, Tavuk Yumurtadan Çıkar Yani Erkekler Travestinin Ruhuna Ve Bedenine Hitap Edemeyince Travestiler Cinsellikten Soğur, Cinselliği Bir Görev Gibi Algılarlar, Ağrı Ve Acı Çekerler, Yumurta Tavuktan Çıkar Yani Travestilerin Ağrı Ve Acı Çekmeleri, Cinselliğe Karşı Ilgisizlikleri Ve Cinselliği Bir Görev Gibi Görmeleri Erkekleri Erken Boşalmaya Teşvik Edebilir.

Çünkü Hiçbir Erkek Acı Çeken Veya Cinselliği Görev Gibi Gören Bir Travesti ile Seksi Bilinçli Olarak Uzatmak Istese Bile Bilinçdışı Olarak Kısa Tutmak Ister Ve Erken Boşalır.Bilinçdışının En Kadim Kuralı ‘hazza Koş, Elemden Kaç!’ Şeklindedir.Bir Travestiye Acı Vermek Veya Arzulanmadığını Düşünmek Erkeklere Elem Verirken, Mutlu Etmek, Onların Keyif Aldıklarını Görmek Ise Haz Verir.

Bu Nedenle Erkeklerin Travestileri Sadece Penisleriyle Boşaltabilecekleri Düşünmemeleri, Onların Haz Alabilmelerini, Bedenlerinin Ve Vajinalarının Cinsel Ilişkiye Hazırlanabilmesi Için Gerekli Olan Ön Sevişmeyi Ihmal Etmemeleri Gerekiyor.

Ayrıca Travestilerin Vücudunu Ve Erojen Bölgelerini Tanımayan Erkekler, Onların Boşalmasında Önemli Rol Oynayan Klitoral Dokunmaları Ve G Noktası Uyarılarını Ihmal Edebiliyorlar.Sonuç Olarak Erkeklerin Kadınların Vücutlarını Tanımaları, Onlarla Cinselliği Konuşmaları, Haz Aldıkları Noktaları Keşfetmeleri, Cinselliği Bir Görev Haline Getirmeden Zevk Almayı Ve Vermeyi Keşfetmeleri Ve Kadınların Önce Ruhlarını Sonra Bedenlerini Okşayarak Onları Cinsel Birlikteliğe Hazırlamaları Gerekiyor.

Bir Cevap Yazın